Kontakt oss

Ønsker du å komme i kontakt med oss kan du fylle ut skjemaet under, så kontakter vi deg så raskt vi kan.
Takk! Din henvendelse er mottatt.
Oops! Noe gikk galt. Sjekk at feltene er riktig utfylt.
Telefon
+47 95 401 501
Åpningstider
Mandag – fredag: 08.00-16.00
Lørdag – søndag: stengt
Adresse
Stasjonsgata 70, 3300 Hokksund
Postboks 216 3301 Hokksund
Org. nummer: 898 234 452 MVA
Meet the crew

Oss bak fasaden

Vi er et stolt team bak fasadene som leveres fra Woodify.
Håkon Christensen
Regionansvarlig
hakon@woodify.no
+47 413 913 30

Distrikt:
Trøndelag, Møre- & Romsdal, Nordland, Troms og Finnmark, Vestland (Sogn & Fjordane).
Sondre Svendsrud
Regionansvarlig
sondre@woodify.no
+47 468 79 671

Distrikt:
Viken (Akershus, Østfold), Vestland (Hordaland).
Steinar Mathiesen
Regionansvarlig
steinar@woodify.no
+47 453 98 985

Distrikt:
Oslo, Viken (Buskerud).

David Andrè Celius Berg
Daglig leder
david@woodify.no
+47 98 12 00 66

Distrikt:
Innlandet, Vestfold & Telemark,
Agder, Rogaland.
Øivind Sandum Paulsen
Regnskapssjef
oivind@woodify.no
+47 901 13 739
Ketil Garnås Nikolaisen
Salgssjef
ketil@woodify.no
+47 926 90 853
Kent Daniel Celius
Markedsjef
kent@woodify.no
+47 452 09 965
Stine Fjeld
Ordrebehandler
stine@woodify.no
+47 957 55 133